ZAG ZODIAK

Ako si vybrať parfum

Vôňa je súčasťou vášho šatníka. Ak je vhodne vybraná, zvýrazní vašu osobnosť, rozvinie šarm a podporí čaro okamihu. Výber však nebýva jednoduchý. Vôňa musí sadnúť vám, ale aj ročnému obdobiu, vašej nálade či udalosti, na ktorej vás sprevádza. Preto je dobré vedieť, ako si vybrať vôňu správne a jednoducho.

Vôňa sa nedá vybrať teoreticky. Podľa zloženia parfumu môžete odhadnúť, ktorý vám asi pristane, ale bez vyskúšania vonných esencií priamo na vašej pokožke, si nemôžete byť istá výsledkom. Ľahké to nemáte ani priamo v parfumérii, kde na vás útočia stovky parfumov a kde máte len dve zápästia.

Pomocnú ruku vám vie podať internetová parfuméria Parfemplus.sk. Na jej stránkach si viete vyhľadať vône podľa charakteru (ovocné, citrusové, orientálne…), podľa konkrétnych ingrediencií (vanilka, céder, pačuli…), ale predovšetkým si tam viete zakúpiť vzorky parfumov.

Vzorka je šikovný, 2ml flakónik s rozprašovačom, ktorý sa dá jednoducho nosiť v kabelke ako záložný parfum. A nie je nič jednoduchšie, ako si zostaviť sadu vzoriek a následne si ju poslať domov. Set troch vôní môže byť váš len za 2,50 a v tejto symbolickej cene je už aj doprava.

Tento výber si už vyskúšali stovky žien. O svoje pozitívne skúsenosti sa podelili na Facebooku a tiež vo viac ako šiestich stovkách recenzií na Heureka.sk.

Vyberiete si svoju vôňu aj vy?